3 نکته مهم امور مالی نرم افزار هلو

تصویر 3 نکته مهم امور مالی نرم افزار هلو

در این مقاله قصد داریم تا 3 نکته مهم امور مالی نرم افزار هلو را بررسی کنید. پس تا پایان همراه ما باشید.

 

سیستم حسابداری

احتمالاً شمایی که دارید این مقاله را مطالعه می کنید ،از نرم افزار حسابداری هلو در کار حسابداری استفاده می نمایید. یادگیری و استفاده درست کردن از نرم افزارهای حسابداری یک ویژگی خیلی خوب در سرعت عمل شما حین کار به حساب می آید. پس لازمه آن این است که نکات مهم یک نرم افزار رو به خوبی بلد باشیم.

 

نکات مهم امور مالی نرم افزار هلو

نکته اول

خیلی اوقات شاید ما رویداد های مالی که از قسمت امور مالی نرم افزار هلو قابل ثبت است را بصورت سند دستی در نرم افزار ثبت می نماییم که این نکته اصلاً مثبتی نیست و بابت هر سند وقت بیشتر از حد معمولی صرف می کنیم.
امور مالی در نرم افزارهای حسابداری برای سریع تر کردن کارهای ما تعبیه شده است و 90درصد اوقات باید از امور مالی استفاده کنیم مگر اینکه به سند جدیدی بخوریم که برای ثبت آن مجبور باشیم که به قسمت صدور سند دستی برویم.

 

نکته دوم

برای شارژ تنخواه گردان از طریق صندوق یا بانک و یا انتقال وجه از تنخواه گردان به بانک و صندوق از قسمت امور مالی نرم افزار ، دو گزینه اول آن استفاده می نماییم. یعنی بانک به بانک / صندوق و صندوق به بانک / صندوق.
همانطور که می بینید ،نامی از تنخواه گردان در عنوان این دو آیتم نیست اما  عملیات مربوطه از این قسمت ها قابل انجام است.

 

 

تصویر 3 نکته مهم امور مالی نرم افزار هلو

 

 

نکته سوم

مربوط به بخش کارتخوان در قسمت امور مالی نرم افزار هلو است. اگر این بخش برای شما غیرفعال بود ،بایستی به قسمت حساب بانکی از منوی اصلی مراجعه کرده و پس از انتخاب گزینه اصلاح بانک ،تیک حساب متصل به کارتخوان را بزنید تا بخش کارتخوان فعال شود.

امیدوارم که این سه نکته برای شما مفید بوده باشد و در حین کار آن ها را رعایت نمایید.

مقاله بعدی پیشنهادی : اموزش گزارش بانک ها در هلو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
1
Scan the code
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟