گزارشات نموداری در نرم افزار درهلو

تصاویر گزارشات نموداری در نرم افزار درهلو

در این مقاله قصد داریم نحوه گزارشات نموداری در نرم افزار درهلو را  آموزش دهیم ، پس تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

 

 

گزارشات نموداری در نرم افزارهای حسابداری

بطور کلی گزاشات نموداری نوع دیگری از گزارشات در نرم افزارهای حسابداری هستند که دید متفاوت تری  از رویدادها و اتفاقات مجموعه را ارائه می دهد و از گزارشات پرکاربردی هست که مورد علاقه صاحبان کسب و کارها قرار می گیرد.

در نرم افزارهای حسابداری گاهی گزارشات نموداری متفاوت از یکدیگر هستند و ممکن است یک نرم افزار گزارشات نموداری کمتری نسبت به نرم افزار دیگری داشته باشد.

در نرم افزار حسابداری هلو این امکان وجود دارد که گزارشات نموداری را به شکل های متفاوتی مشاهده نماییم.

 

نحوه گزارشات نموداری در نرم افزار درهلو

برای گزارش گیری نموداری در نرم افزار حسابداری هلو از نوار ابزار بالایی منوی اصلی نرم افزار بر روی گزینه گزارشات کلیک می نماییم. ( بر طبق تصویر زیر )

 

تصویر مرکز هزینه و درآمد در هلو

 

 

حال از میان گزینه های قابل مشاهده بر روی سومین آیتم ،یعنی گزارشات نموداری کلیک می نماییم.

 

 

تصویر گزارشات نموداری در هلو

 

 

پس از کلیک بر روی این قسمت ،وارد پنجره زیر می شویم و همانطور که ملاحظه می کنید ، با کلیک بر روی سرتیتر های پنجره می توانیم انواع و اقسام گزارشات را بصورت نموداری مشاهده نماییم.

گزارشاتی از قبیل : خرید و فروش یک کالا طبق ماه های مختلف ، نوسانات قیمت یک کالا در طول سال مالی جمع چک ها بصورت نموداری و … را می توانیم بصورت نموداری و تصویری گزارش گیری نماییم.

 

 

تصویر نحوه گزارشات نموداری در نرم افزار حسابداری هلو

 

 

به عنوان مثال ما بر روی گزینه ی نوسانات قیمت از سرتیتر های بالایی پنجره کلیک می نماییم و حال می خواهیم از میزان مبادلات یک طرف حساب در طول سال مالی گزارش گیری نماییم ، پس بر روی این قسمت کلیک کرده و نام طرف حساب مدنظرمان را در کادر مربوطه وارد می نماییم و نوع مبادله را بر روی میزان کل خرید انتخاب می نماییم.

 

 

بیشتر بخوانید: مرکز هزینه و درآمد در نرم افزار هلو

 

تصویر گزارشات نموداری در نرم افزار حسابداری

 

 

با کلیک بر روی گزینه گزارش گیری ، نمودار زیر را نرم افزار به ما نشان خواهد داد و همانطور که ملاحظه می نمایید ،طرف حساب مدنظر ما تنها در ماه دوم از ما خرید داشته است.

با کلیک بر روی آیتم پایینی پنجره ، می توانیم شکل نمودار خود را به صورت خطی ،عمودی ،افقی ،مساحتی ،نقطه ای و یا پای تغییر دهیم و از این مدل نمودارها نیز بهره مند گردیم.

 

تصویر گزارش نموداری در نرم افزار هلو

 

 

بدین ترتیب با نحوه گزارش گیری نموداری در نرم افزار حسابداری هلو آشنا شدیم و یک نوع گزارش نموداری را در این نرم افزار بررسی کریدم.

 

شما می توانید در صورت تمایل به یادگیری حرفه ای و تخصصی نرم افزار هلو ،دوره صفر تا صد هلوکاران هوشمند را از طریق این لینک تهیه نمایید و بهترین فرصت های شغلی را با نرم افزار هلو برای خود ایجاد نمایید (با توجه به کثرت درخواست های تسلط به هلو در آگهی های استخدامی )

 

آموزش ویدیویی نرم افزار هلو (کلیک نمایید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
1
Scan the code
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟