آموزش تنظیمات چاپ فاکتور در نرم افزار هلو

تصویر چگونگی تنظیمات چاپ فاکتور در نرم افزار هلو

در این مقاله قصد داریم تا با تنظیمات چاپ فاکتور در نرم افزار هلو آشنا بشویم .تا پایان همراه ما باشید.

 

ظاهر فاکتور

معمولاٌ برای تمامی کسبوکارها اهمیت دارد که خیلی برای مشتریانشان شکیل و رسمی دیده بشوند. برای همین منظور ،به زیبایی فاکتورهایشان هم اهمیت میدهند تا به بهترین شکل به مشتری ارائه شود و حالا مثلاٌ داخل پاکتی چیزیم میزارن که دیگه بترکونن 🙂 به همین دلیل هم ما قصد داریم که در این مطلب ،با نحوه تنظیم چاپ فاکتور در نرم افزار هلو آشنا بشویم.

 

تنظیمات چاپ فاکتور در نرم افزار هلو

در نرم افزار حسابداری هلو برای تنظیم کردن عناصر مختلف فاکتورها ،ابتدا از طریق نوار ابزار بالایی منوی اصلی بر روی گزینه تنظیمات مدیریتی کلیک می کنیم و سپس بر روی دومین آیتم آن ،یعنی تنظیمات چاپ فاکتور کلیک می کنیم

 

 

تصویر تنظیمات چاپ فاکتور

 

 

 

پس از باز شدن پنجره مربوطه ،از بخش درختی پنجره بر روی گزینه تنظیمات فاکتور نمونه 1 کلیک کرده و 3 بخش مختلف را مشاهده خواهیم کرد که 1 به 1 آن ها را بررسی می نماییم.

 

تنظیمات فوقانی فاکتور

در این بخش می توانیم ،تمامی تنظیمات مربوط به بخش فوقانی فاکتورها ،مثل بخش نمایش سرتیترها و تنظیمات دیگری را انجام دهیم.

 

از بخش انتخاب آرم ،می توانیم لوگوی کسب و کار را برای فاکتورها درج نماییم. از بخش اطلاعات فوقانی نیز می توانیم ،مواردی مثل تاریخ فاکتور،ساعت فاکتور،شماره سند و … را در صورت نیاز فعال یا غیرفعال نماییم.

از بخش طرف حساب می توانیم اطلاعاتی را که مربوط به طرف حساب فاکتور میباشد را نمایش دهیم. از بخش جایگزین می توانیم نحوه نمایش را تغییر دهیم و از بخش ورود متون ،سرتیترهای فاکتور را انتخاب می نماییم.

مثلاٌ در سرتیتر 1 نام مجموعه و یا شرکت خود را وارد می کنیم و در سرتیتر 2 ،زمینه کاری خود را وارد می کنیم.

 

 

 

تصویر آموزش تنظیمات چاپ فاکتور در نرم افزار هلو

 

 

تنظیمات ستونی فاکتور

در این بخش می توانید که تنظیمات ستون ها را اعمال کنید. از بخش تنظیمات کالا میتوانید ستون نمایش کد کالارا فعال یا غیر فعال کنید و یا اینکه ستون توضیحات را حذف کنید.

 

 

تصویر تنظیمات چاپ فاکتور در نرم افزار هلو

 

 

 

تنظیمات انتهایی فاکتور

در این بخش ،تنظیمات بیشتری داریم و از بخش اطلاعات انتهایی میتوانید مواردی را نمایش دهید. بخش تنظیمات مالی هم از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که می توانید از آنها به درستی استفاده نمایید مثلاٌ نمایش مانده کل حساب طرف حساب در فاکتور.
به همین ترتیب تنظیمات دیگری مثل جایگزین ،ورود متون پیش فاکتور و ورود متون توضیحات را بسته به نیازمان می توانیم مشخص کنیم.

 

 

 

چاپ فاکتور در نرم افزار هلو

 

 

پس از اعمال تنظیمات ، حتماٌ گزینه تایید را کلیک کنید. در غیراینصورت هیچ گونه تنظیمی برای شما اعمال نخواهد شد و باید از اول شروع کنید. تصویر زیر مثال تنظیم فاکتور مدنظر ماست که به شکل زیر حاصل گردیده است.

 

 

چگونگی تنظیمات چاپ فاکتور در نرم افزار هلو

 

 

بدین ترتیب با نحوه تنظیمات چاپ فاکتور در نرم افزار هلو آشنا شدیم و قسمت های مختلف آن را یاد گرفتیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

یک پیشنهاد ویژه برای شمایی که تا انتها این مقاله را دنبال کردید داریم !!!

شما می توانید برای تسلط 100 درصدی به نرم افزار حسابداری هلو ، دوره صفرتاصد و پروژه محور نرم افزار هلو را با تدریس استاد مهدی افشار با 50% تخفیف تهیه نمایید و بهترین فرصت های شغلی را با یادگیری تخصصی این نرم افزار برای خود مهیا کنید.

 

همین الان میخوام یک هلوکار حرفه ای بشوم

One thought on “آموزش تنظیمات چاپ فاکتور در نرم افزار هلو

 1. مژگان میگوید:

  سلام وقت بخیر
  من به یک مشکلی برخورد کردم که وقتی مبلغ یک فاکتور بیشتر از 1 میلیارد میشه ارقام میلیارد رو نمایش نمی دهد
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 2. سعید جباری میگوید:

  سلام وقت بخیر
  یه سوال داشتم که چرا در نرم افزار هلو دو نوع ثبت فاکتور وجود داره و چطور میشه هنگام ثبت فاکتور فروش و ارسال امانی کد کالا هم به هنگام ثبت نمایش داده شود؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *