پکیج اموزش نرم افزار هلو

تصویر پکیج اموزش نرم افزار هلو

اگر به دنبال آموزش جامع نرم افزار هلو در قالب پکیج اموزش نرم افزار هلو هستید با ما همراه باشید:

همانطور که احتمالا می دانید،نرم افزار هلو ، جزء بهترین و پر استفاده ترین نرم افزار های حسابداری در کشور ما به شمار می رود و روز به روز بر تعداد استفاده کنندگان از این نرم افزار حسابداری افزوده می شود.

دلایل بهترین بودن نرم افزار هلو

 

این نرم افزار که شعار جالبی با عنوان “ظاهری زیبا و هسته ای محکم” دارد ، توانسته رضایت تعداد خیلی زیادی از کارفرمایان و حسابداران را بگیرد و جایگاه بزرگی را در میان تعداد انبوه نرم افزارهای حسابداری به خود اختصاص دهد.

 

 

اموزش نرم افزار هلو

چند سالی هست که موسسات گوناگونی در سراسر کشور به آموزش نرم افزار هلو روی اورده اند و با برگذاری کلاس های درس حضوری، دوره هایی را برای اموزش این نرم افزار تشکیل داده اند.

اما در این میان، عده بسیار زیادی از علاقه مندان به یادگیری نرم افزار هلو به دلایل مشغله های کاری مختلف و پربودن اوقات نمی توانند در این گونه کلاس های حضوری شرکت نمایند و نرم افزار هلو را بطور کلی یاد بگیرند.

تیم آموزشی مهدی افشار با سابقه چندین ساله آموزش مجازی در ایران و شبکه های مجازی، با تولید پکیج اموزش نرم افزار هلو ویژه بازار کار توانسته گام مهمی را در راستای اموزش نرم افزار هلو بصورت غیرحضوری بردارد و با تدریس تمامی سرفصل های نرم افزار هلو ، یک پکیج کامل را برای علاقه مندان تهیه نماید.

 

 

مدرس پکیج اموزش نرم افزار هلو

مدرس این پکیج، اقای مهدی افشار با سابقه چندساله در زمینه کار با نرم افزارهای حسابداری می باشد که به گفته ایشان، نرم افزار هلو برای یادگیری و کارکردن به هیچ عنوان نرم افزار پیچیده و سختی نیست و هنرجویان تنها احتیاج به تمرین و تکرار دارند تا تسلط خود را به نرم افزار به بالاترین حد ممکن برسانند.

در طول دوره مدرس سعی کرده از زیاده گویی و پرحرفی اجتناب کند و بیشتر به اصل مطلب و سرفصل ها بپردازد تا در کوتاه ترین زمان، هنرجویان دوره به بیشترین تسلط ممکن برسند.

 

 

برای مشاهده نمونه آموزش های اقای مهدی افشار بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

مشاهده نمونه آموزش ها در سایت آپارات

 

 

شما می توانید با کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش، پکیج اموزش هلو را خریداری نموده و بلافاصله بعد از پرداخت در قالب فایل های ویدیویی دانلود نمایید.

ثبت سفارش

 

لازم به ذکر است این پکیج، دارای پشتیبانی دائم می باشند و می توانید تمامی سوالات خود را با مدرس دوره درمیان بگذارید و از مشاوره کاری برخوردار شوید.

در صورتی که قبل از تهیه پکیج آموزشی سوالی داشتید می توانید کامنت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *