اموزش قدم به قدم نرم افزار هلو

تصویر دوره آموزش نرم افزار هلو
آیا به تازگی قصد یادگیری نرم افزارهای حسابداری را دارید ؟ آیا به دنبال اموزش قدم به قدم نرم افزار هلو میگردید ؟ آیا وقت کافی برای رفتن به کلاس های حضوری را ندارید؟   جای هیچ نگرانی نیست . تیم آموزشی ما با سابقه چند ساله در زمینه کار تجربی با نرم افزار حسابداری هلو اقدام به تولید چندین دوره های آموزشی حسابداری نرم افزار هلو ، ویژه بازار کار کرده و دوره های آموزشی به گونه ای تهیه شده که هیچ نیاز دیگری به مراجع مختلف برای یادگیری نرم افزار هلو نخواهید داشت.   دوره جامع آموزش هلو بصورت پکیج ویدیویی دانلودی ارائه شده و شامل بیش از 5 ساعت فیلم آموزشی مفید می باشد. در این دوره جامع سعی شده از زیاده گویی و پرحرفی کاسته و به مباحث اصلی و مهم آموزش هلو پرداخته شود. شما می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر پس از تهیه این دوره و ثبت سفارش ،  فایل های آموزشی دوره را بلافاصله دانلود نمایید و یادگیری را به سرعت شروع نمایید. یک نکته مهم دیگر پشتیبانی این دوره  میباشد که در حین مشاهده فیلم های دوره و دیدن آموزش ها اگر سوالاتی برایتان پیش آمد، با استاد دوره درمیان بگذارید و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت کنید.  

برای ثبت سفارش کلیک نمایید  

چرا یادگیری نرم افزار هلو اهمیت دارد؟

اگر کمی به آگهی های استخدامی در قسمت حسابداری نگاهی بندازید ، متوجه این موضوع خواهید شد که اکثر آگهی های حسابداری به دنبال حسابدارانی هستند که مسلط به نرم افزار هلو باشند و تسلط به مابقی نرم افزارهای حسابداری بسیار کمتر درخواست شده است. دلیل محبوبیت زیاد نرم افزار هلو نیز این است که نرم افزاری با انعطاف پذیر و امنیت بالا و درعین حال سادگی کار با آن است که توانسته بیشترین رضایت را از طرف تهیه کنندگان نرم افزار دریافت کند. پس دانشجویان و یا افرادی که به دنبال کسب درامد از طریق حسابداری میباشند بایستی در قدم اول ، اموزش قدم به قدم نرم افزار هلو را آموزش دیده و سپس به راحتی وارد بازار کار حسابداری شوند و کسب درامد را آغاز کند.   نرم افزار هلو شامل کدهای متفاوتی اعم از فروشگاهی ، شرکتی ، تولیدی و جامع می باشد که هر کدام از این کدها به خودی خود در سطح های ساده ، متوسط ، پیشرفته تقسیم بندی می شوند. پس از مشاهده و یادگیری دوره آموزش نرم افزار هلو می توانید با تمامی این کدها ،کار حسابداری را شروع کنید و بدون نگرانی با تمامی سطوح نرم افزار به کسب درامد برسید.  

از استاد مهدی افشار مدرس دوره جامع بشنوید:

دوره های جامع گزیده ای از تجربیات کاری ما بوده و به گونه ای ضبط و تولید شده که جای هیچ سوالی را برای هنرجویان باقی نمی گذارد و باعث افتخار ماست که تا به امروز به بیش از 15 هزار هنرجو بصورت پکیج ویدیویی آموزش داده ایم. یعنی اگر با تمامی هنرجویان یک جا جمع میشدیم به اندازه یک ورزشگاه می شدیم 🙂  

مهم ترین سرفصل های تدریس شده در این دوره آموزشی:

 
  • آموزش صدور سند افتتاحیه :

( تنظیم تاریخ سند افتتاحیه)  
  • آموزش ورود اطلاعات اول دوره :

( تعریف طرف حساب ها ، حساب های بانکی ، صندوق ها ، تنخواه گردان و مانده اول دوره به آن ها )  
  • آموزش تعریف کالاها :

( گروه بندی و تعریف کالاها و ورود موجودی اولیه کالاها )  
  • آموزش صدور فاکتور ها :

( صدور انواع و اقسام فاکتورها و آموزش نحوه تسویه فاکتورها در نرم افزار )

 
  • آموزش امور مالی اتوماتیک :

( آموزش تمامی قسمت های امور مالی اتوماتیک ، اصلاحات اسناد و فاکتورها )  
  • آموزش کلیه امور مرتبط با چک ها :

( آموزش تمامی عملیات مرتبط با چک ها و اصلاحات مربوط به چک )  
  • آموزش انواع گزارش گیری :

( آموزش انواع و اقسام گزارش گیری از نرم افزار اعم از گزارشات حسابداری،صورت های مالی ، فاکتورها و… )  
  • آموزش تولید :

( آموزش بخش تولید نرم افزار هلو و نحوه محاسبه بهای تمام شده ) _ به همراه نکات فراوان آموزشی که در هیچ دوره ای به آن اشاره نمیشود.

* این دوره همراه با پشتیبانی و مشاوره کاری از استاد دوره می باشد*

  ثبت سفارش این دوره  

One thought on “اموزش قدم به قدم نرم افزار هلو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *