اموزش تعریف صندوق در نرم افزار هلو

تصاویر اموزش تعریف صندوق در نرم افزار هلو

در این مقاله قصد داریم اموزش تعریف صندوق در نرم افزار هلو و همچنین مانده اول دوره صندوق را در نرم افزار هلو ارائه دهیم  پس تا پایان اموزش همراه ما باشید.

 

 

 

 

 

 

ثبت نام دوره جامع نرم افزار هلو

 

صندوق ها در حسابداری

بطور کلی در موسسه یا شرکت و یا در هر جای دیگری حسابداری کنیم یک و یا چند صندوق وجود دارند که رویداد های مالی نقدی در ان انجام میشوند. تمامی این رویدادهای مالی نقدی که در این صندوق ها صورت میگیرد را نیز حسابداران بایستی در سیستم حسابداری ثبت نمایند و در پایان روز ، مانده صندوق با مانده سیستم را چک نمایند تا بصورت عددی برابر باشند و اگر برابر نبود به دنبال مسئله بگردند.

 

 

اموزش تعریف صندوق در نرم افزار هلو

در نرم افزار هلو بسته به تعداد صندوق هایی که داریم میتوان تعدادی صندوق در نرم افزار تعریف نمود و اگر در فروشگاهی کار میکنید که مثلا در ان 4 صندوق وجود دارد، میتوانید تمامی 4 صندوق را در نرم افزار هلو تعربف کنید.

 

برای تعریف صندوق ها در نرم افزار هلو از نوار بالایی منوی اصلی نرم افزار بر روی عملیات مالی کلیک میکنیم (طبق تصویر زیر).

 

 

 

تصویر اموزش تعریف صندوق در نرم افزار هلو

 

 

 

پس از کلیک بر روی عملیات مالی، ایتم های متفاوتی را خواهیم دید و از بین این ایتم ها ماوس را بر روی تعریف صندوق و تنخواه گردان نگه داشته و بر روی گزینه صندوق کلیک میکنیم.

 

 

تصویر تعریف صندوق در نرم افزار هلو

 

 

 

سپس از پنجره باز شده، برای تعریف صندوق جدید بر روی پلاس + (جدید) کلیک میکنیم.

 

 

تصویر صندوق در نرم افزار هلو

 

 

سپس از پنجره جدیدی که به نمایش داده میشود ، نام صندوق را نوشته و بر روی تایید کلیک میکنیم.

نکته:

برای راحتی کار اگر تعداد صندوق هایتان زیاد بود ، میتوانید صندوق هارا شماره گذاری و یا به اسم صندوق دار نام گذاری کنید به مانند تصویر زیر که ما این کار را انجام داده ایم.

 

 

 

صندوق در نرم افزار هلو

 

 

 

به همین راحتی صندوق ما تعریف شد. حال برای ثبت مانده اول دوره صندوق (موجودی اولیه) از نوار ابزار بالایی منوی اصلی نرم افزار ، بر روی اصلاحات کلیک میکنیم.

 

تصویرتعریف صندوق در هلو

 

 

حال از ایتم هایی که به نمایش داده شده با ماوس یر روی گزینه اول دوره نگه داشته و بر روی اصلاح موجودی بانک و صندوق کلیک میکنیم.

 

 

تصاویر اموزش تعریف صندوق در نرم افزار هلو

 

 

و از پنجره بازشده ، از کادرها، (ورود موجودی اولیه صحیح) ، مقدار موجودی اول دوره صندوق را وارد میکنیم و در نهایت بر روی گزینه تایید کلیک میکنیم. که در اینجا برای مثال، موجودی 26،000،000 ریال را وارد نرم افزار کرده ایم.

 

تصویر نحوه تعریف صندوق در نرم افزار هلو

 

 

پس بدین ترتیب با نحوه تعریف صندوق ها و همچنین ورود موجودی اول دوره صندوق در نزم افزار هلو آشنا شدیم. امیدوارم این اموزش مفید بوده باشد.

 

آموزش جامع نرم افزار هلو + توضیح قسمت تولید

One thought on “اموزش تعریف صندوق در نرم افزار هلو

  1. محمد میگوید:

    سلام لطف نموده انتقال وجه از صندوق اول به صندوق دوم را برایم راهنمایی نمایید.
    در نرم افزار هلو نحوه انتقال صندوق به بانک و بانک به صندوق است اما این انتقال صندوق به صندوق خیلی مهم و کاربردی است، مثلا چند شریک است از صندوق احمد به صندوق علی انتقال وجه صورت گرفته است.

  2. سیما میگوید:

    سلام آموزشهاتون در برنامه هلو عالی بود
    فقط سوالی داشتم من میخوام در هایپر مارکت مشغول به کار بشم، منتها صندوقداری فروشگاه رو بلد نیستم صندوقداری هایپر براساس نرم افزار هلو هستش؟ من چطور میتونم صندوقداری رو یاد بگیرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
1
Scan the code
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟