گزارش بدهکاری بستانکاری در نرم افزار هلو

تصویر گزارشات بدهکاران در نرم افزار هلو

در این مقاله قصد داریم اموزش گزارش بدهکاری بستانکاری در نرم افزار هلو را ارائه دهیم و بطور کلی با نحوه گزارش گیری در نرم افزار هلو اشنا شویم . باماهمراه باشید.

 

 

گزارشات در نرم افزارهای حسابداری

بطور کلی عمده عملیات روزانه ما در نهایت به خروجی ها و گزارش ها منتهی می شود.
گزارشی که نرم افزار های حسابداری به ما می دهد، حاصل رویدادهای مالی ثبت شده ما در نرم افزار در طول روزهای گذشته و حال است. و با استفاده از گزارش گیری به خیلی از وقایع پی خواهیم برد از جمله اشتباهاتی که ممکن است خود حسابدار مرتکب شده باشد و در نهایت اشتباهات انجام گرفته را اصلاح خواهیم کرد.

 

 

گزارش بدهکاری بستانکاری در نرم افزار هلو

در نرم افزار هلو، به مانند دیگر نرم افزارهای تاپ حسابداری، امکان انواع و اقسام گزارش گیری وجود دارد و با استفاده از این گزارشات میتوانیم روند عملکرد مجموعه ، شرکت ، فروشگاه و یا هرجایی که فعالیت داریم را بهبود ببخشیم و با استفاده درست از این گزارشات به سمت رشد سوق دهیم.
در این مقاله ما تنها گزارش گیری از لیست بدهکاران و بستانکاران را آموزش میدهیم.

پس بدین ترتیب، برای گزارش گیری از لیست بدهکاران و بستانکاران در نرم افزار هلو از نوار ابزار بالایی منوی اصلی بر روی گزینه گزارشات طبق تصویر زیر کلیک میکنیم:

 

تصویر گزارش بدهکاری بستانکاری در نرم افزار هلو

 

 

پس از کلیک بر روی این گزینه ، میتوانیم انواع و اقسام گزارشات را از نرم افزار هلو بگیریم و برای گزارش گیری  از بدهکاران و بستانکاران ،بر روی اولین ایتم، یعنی گزارشات عمومی کلیک مینماییم.

 

 

 

 

حال از پنجره باز شده در قسمت بالایی ، بر روی لیست طرف حساب ها و سرفصل ها کلیک مینماییم و از قسمت انتخاب نوع گزارش میتوانیم انتخاب کنیم که لیست بدهکاری و یا لیست بستانکاری را گزارش گیری نماییم و یا تمامی موارد باهم.

 

تصویر گزارش گیری در نرم افزار هلو

 

 

بعد از مشخص کردن نوع گزارش، از قسمت پایین، بر روی گزینه نمایش لیست بدهکاران و بستانکاران کلیک نموده و در نهایت تهیه گزارش را میرنیم.

 

تصویر لیست بدهکاران در هلو

 

 

و در نهایت تصویر بالایی، خروجی را نمایش خواهد داد.

بدین ترتیب با نحوه گزارش گیری از لیست بدهکاران و بستانکاران اشنا شدیم،امیدوارم این مقاله مفید بوده باشد.

شما می توانید برای آموزش تمامی گزارشات در نرم افزار هلو با تهیه پکیج آموزش ویدیویی گزارش گیری در نرم افزار هلو ، با تمامی انواع گزارشات در نرم افزار هلو آشنا بشوید و تسلط خود را به این نرم افزار ، بیشتر و بیشتر از گذشته کنید.

شما می توانید پکیج گزارش گیری را از طریق همین لینک تهیه کنید.
پکیج بصورت دانلودی بوده و بلافاصله بعد از پرداخت می توانید فیلم های آموزشی را دانلود و مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *