گزارش موجودی انبار در نرم افزار هلو

در این مقاله قصد داریم نحوه گزارش موجودی انبار در نرم افزار هلو را ارائه نماییم پس تا انتهای مقاله با ما باشید.

 

گزارش موجودی انبار چیست؟

گزارش موجودی انبار در واقع یک لیست از تمامی کالاهای موجود در انبار به همراه تعداد و مقادیر آنها میباشد.
این گزارش بسته به نظر کارفرما و یا حسابدار مجموعه و شرکت هرچند وقت یکبار از سیستم حسابداری برای انبارگردانی کالاها گرفته میشود و بعد از چک کردن موجودی واقعی کالاها و موجودی کالاها در نرم افزار حسابداری ، عملیات انبارگردانی در نرم افزار اعمال میشود.
و یا ممکن است این گزارش برای گرفتن آمار کالاها به منظور گرفتن سفارش از مشتری و یا دادن سفارش به کارخانه برای تولید کالاها به کار رود.

 

نحوه گزارش گرفتن از موجودی انبار در نرم افزار هلو

در نرم افزار هلو برای گرفتن گزارشات(فرقی نمیکند هرنوع گزارشی) از نوار ابزار بالایی منوی اصلی بر روی گزینه گزارشات کلیک مینماییم.(طبق تصویر زیر)

 

 

 

بعد از کلیک بر روی این قسمت ، از مواردی که مشاهده خواهید نمود بر روی گزینه اول، یعنی گزارشات عمومی کلیک مینماییم.

 

 

تصویر گزارش بستانکاری در نرم افزار هلو

 

 

 

حال از گزینه های بالایی بر روی گزینه لیست چک ها وموجودی ها کلیک کرده و از آیتم های پنجره بازشده بر روی موجودی کل انبار منتهی به این تاریخ را انتخاب مینماییم. یک گزینه دیگر با عنوان موجودی اول دوره کل انبار وجود دارد که تنها موجودی ابتدای دوره را برای ما گزارش گیری مینماید.

 

تصویر گزارش موجودی انبار در نرم افزار هلو

 

 

حال تصویر زیر را بعد از انتخاب مشاهده خواهیم نمود و برای نمایش فرم چاپی از قسمت راست پایین بر روی نمایش فرم چاپی کلیک مینماییم.

 

بیشتر بخوانبد : گزارش لیست بدهکاران و بستانکاران در نرم افزار هلو

 

تصویر گزارش موجودی کل انبار در نرم افزار هلو

 

 

در نهایت تصویر زیر را مشاهده خواهیم نمود که میتوانیم از آن پرینت گرفته و انبارگردانی و چک کردن موجودی کالاها را انجام دهیم.

 

 

تصویر گزارش موجودی انبار در نرم افزار هلو 8

 

 

بدین ترتیب با نحوه گزارش گیری از موجودی انبار در نرم افزار حسابداری و انعطاف پذیر هلو آشنا شدیم در صورت تمایل جهت تهیه پکیج جامع آموزش هلو بصورت ویدیویی به این لینک مراجعه نمایید و با تهیه پکیج ، میزارن تسلط خود را به نرم افزار هلو 100 درصد کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *