اموزش تعریف کارهای خدماتی در هلو

تصویر کار خدمات در هلو

در این مقاله قصد داریم، اموزش تعریف کارهای خدماتی در هلو را ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

 

 

کارهای خدماتی

شاید در مکان هایی به کار حسابداری مشغول شوید که صرفا نوع فعالیت آن مجموعه،ارائه خدمات به دیگران باشد.مانند بسیاری از شرکت های خدماتی از جمله شرکت های تعمیرات، که نوع فعالیت و سودشان از ارائه خدمات حاصل میگردد. و یا بخواهیم یک مثال ساده تر بزنیم ، میتوانیم یک آتلیه را درنظر بگیریم که نوع فعالیتش ارائه خدمات عکاسی میباشد و میتواند جزو همین دسته قرار گیرد.

این گونه موارد در نرم افزار هلو نیز باید به عنوان کارهای خدماتی در قسمت مربوطه تعریف شوند و به همین مشخصه فاکتور فروش صادر شود.
بعضا اشتباهاتی در این گونه موارد رخ میدهد.برای مثال ،عده ای این کارهای خدماتی را در نرم افزار هلو به عنوان کالا تعریف میکنند و به همان عنوان کالا ، فاکتور فروش صادر میکنند، در حالی که در واقع، نه کالایی میخریم و نه کالایی میفروشیم که در نرم افزار به انبار ما، اضافه یا کم شود.

پس این نکته مهم را فراموش نکنید که ، ما زمانی چیزی را به عنوان کالا در نرم افزار تعریف میکنیم که بخواهیم آن را بخریم و بعد به فروش برسانیم.

 

اموزش تعریف کارهای خدماتی در هلو

برای تعریف کارهای خدماتی در نرم افزار هلو ، از نوار ابزار بالایی منوی اصلی ، بر روی گزینه ، عملیات مرتبط به کالا کلیک میکنیم.(تصویر زیر)

 

 

تصویر اموزش تعریف کارهای خدماتی در هلو

 

 

بعد از کلیک بر روی این گزینه ، از آیتم های موحود ، بر روی آیتم دوم یعنی،
کارهای خدماتی کلیک مینماییم. “از کلید میانبر  ctrl+F5 نیز برای اوردن این قسمت میتوانیم استفاده کنیم.

 

تصویر تعریف کارهای خدماتی در هلو

 

 

 

حال،پنجره مربوط به تعریف خدمات را مشاهده خواهیم کرد،و برای تعریف خدمت جدید طبق تصویر زیر، بر روی دکمه پلاس کلیک میکنیم.

 

بیشتر بخوانید : آموزش تعریف سرفصل جدید در هلو

 

تصویر معرفی کارهای خدماتی در هلو

 

حال ، نام خدمت جدید را وارد میکنیم که در اینجا بصورت فرضی ما تعمیرات تلویزیون را به عنوان خدمت تعریف کرده ایم و میتوانیم کد جدیدی نیز برای ان انتخاب نماییم و همچنین قیمت پایه هم برای آن میتوانیم درنظر بگیریم که در حین صدور فاکتور فروش بصورت اتوماتیک مبلغ ان در قسمت فی واحد قرار بگیرد.

 

تصویر کارهای خدماتی در هلو

 

بدین ترتیب با نحوه معرفی کارهای خدماتی در نرم افزار هلو اشنا شدیم.
امیدوارم این مقاله مفید بوده باشد. پیشنهاد میکنیم برای آموزش جامع نرم افزار هلو ، پکیج جامع اموزش هلو را از این لینک تهیه نمایید.
این پکیج شامل پشتیبانی دائم میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *